Prekrasan trenutak Atletico Madrida u preokretu Leipziga

Na nogometnoj sceni preokreti često stvaraju legende. U prvom kolu UEFA Lige prvaka Atletico Madrid i njemački Leipzig pokazali su neviđenu odlučnost i snagu.
Tek u 4. minuti Leipzig je brzom kontrom postigao prvi pogodak, što je navijače Atletico Madrida iznerviralo. Međutim, Atletico Madrid nije bio poremećen. Čvrstom obranom i dobro organiziranim napadom postupno je vraćala inicijativu u igri. U 27. minuti susreta Llorenteova i Griezmannova suradnja Atletico Madridu donijela je priliku za izjednačenje. Griezmann u Nogometni Dres s brojem 7 mirno je pucao u šesnaesterac i uspješno prepisao rezultat na 1-1. Kako je igra odmicala, dvije su strane išle naprijed-natrag, a scena je postajala sve intenzivnija. Tek što se utakmica bližila kraju, Griezmann je opet bio u centru pažnje. Njegov precizan centaršut pomogao je Jimenezu da dovrši predanje i na kraju pobijedi preokretom 2-1. Griezmann je također izabran za najboljeg igrača utakmice za svoj odlučujući nastup u ovoj utakmici.
Ova pobjeda ne samo da je dobro startala Atletico Madrid u Ligi prvaka, već je i pokazala snagu i briljantnost Atlético Madrid Dresovi Kompleti. Među brojnim velikanima, posebno je upadao u oči nastup Atletico Madrida koji je dokazao svoju konkurentnost u novoj sezoni. Kako nogomet kaže, svaki preokret je novi početak, a ova će utakmica biti važna prekretnica na njihovom sezonskom putu.